Ihtiyacınız Olan Yaratıcı Çözümler

Stratejik Danışmanlık

Sektörünüzdeki yenilikler, rekabet oranı, rakiplerinizin durumu ve potansiyel müşterileriniz hakkında detaylı analizler yaparak, tüm dijital yapılanma sürecinde size danışmanlık yaparız.

Stratejik planlama sayesinde daha kısa sürede daha doğru adımlar atarak rakipleriniz karşısında fark yaratırsınız. Kısa ve uzun vadeli planlarınızı düzenli olarak takip ederek ilerleme durumunuzu görebilirsiniz.

Yazılım

Güncel yazılımlar kullanarak web sitenizin tüm tarayıcı ve cihazlarda hızlı ve doğru şekilde yapılandırılmasını sağlarız. Böylece tüm kullanıcılar sitenize her zaman sorunsuz bir şekilde erişir.

Son teknolojileri yakından takip ederek kullandığınız sistemlere entegre ederiz. Böylece güvenlik açığı sorunlarını minimize ettiğimiz gibi, kullanıcı dostu deneyimi de sürekli iyileştiririz.

Güvenlik

Sunduğumuz güvenlik hizmetleri ile dijital yayınlarınızın internetteki zararlı içerik ve saldırılardan korunmasını sağlarken kullanıcılarınızın da spamlere karşı güvende olmasını sağlarız.

Güncel ve güvenli altyapı hizmetimiz sayesinde web siteniz ve e-maillerinizin zararlı yazılımlardan etkilenmesini engelleyerek performansınızı olumsuz etkileyecek durumların önüne geçeriz.

Mobil Uyumluluk

Projenizi, tüm tablet ve akıllı telefonlarda tam uyumlu ve hızlı çalışacak şekilde yapılandırırız. Böylece kullanıcılarınız projenize istedikleri yerden istedikleri zaman ulaşır.

Tüm cihazlarla tam uyumlu çalışan teknolojimiz sayesinde hedef kitlenizin tamamına ulaşacak çalışmalar yapar; reklam ve tanıtım planlamanızı daha yaygın kullanılan cihazlar üzerinde yoğunlaştırırız.

Web Tasarım

Yaratıcı, dikkat çekici ve kolay kullanılan tasarımlar geliştirerek kullanıcıların sitenizde aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını ve sitenizde daha uzun vakit geçirmesini sağlarız.

Görsel açıdan zengin yayınlar oluşturarak kullanıcılarınızın internet yayınlarınızı incelerken daha fazla keyif almasını sağlar ve etkileşimin artmasını kolaylaştırırız.

İçerik Yönetimi

SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı içerikler oluşturarak hem arama motorlarında sitenizin yükselmesine hem de kullanıcıların keyifle okudukları içeriklere sahip olmanıza yardımcı oluruz.

Keyifle okunan ve kullanıcıların sık yaptığı aramalara odaklanmış içerikler sayesinde hem ziyaretçi sayınızın artmasını hem de güçlü bir müşteri kitlesine sahip olmanızı sağlarız.

Medikal İçerik

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve basılı materyalleriniz için bilimsel verilere dayalı, herkesin rahatlıkla anlayabileceği yalın bir dile sahip ilgi çekici medikal içerikler oluştururuz.

Birlikte çalıştığımız sağlık kurumu ve doktorlar için oluşturduğumuz yazılı medikal içeriklerin yanı sıra video içerikler sayesinde hastaların doğrudan uzmanlardan bilgi almasını sağlıyoruz.

SEO

İnternetteki aramalarda sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamak için on-page ve out-page SEO çalışmalarını planlı ve başarılı bir şekilde yürüterek sektörünüzdeki başarınızı destekleriz.

Detaylı SEO analizi, hedefleme ve aksiyon planı ile gerçekçi hedefler oluşturarak kısa sürede hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı kolaylaştırırız.

Dijital Pazarlama

Arama motorları ve sosyal medya pazarlama yöntemini, doğru stratejilerle kurgulayarak düşük bütçelere sahip projelerde bile yüksek performans ve dönüşüm oranı elde ederiz.

Bütçenizi doğru optimize ederek dijital reklam kampanyanızı hedef kitlenizin eğilimleri doğrultusunda oluştururuz. Böylece minimum düzeyde harcama yaparak maksimum fayda sağlarsınız.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Hedef kitlenize yönelik kaliteli ve ilgi çeken içerikler hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesini ve yüksek etkileşim oranına sahip olmanızı sağlarız.

Marka bilinirliğini artırma çalışmaları ile paralel şekilde yürüttüğümüz sosyal medya yönetimi kapsamında hedef kitlenizin bağlılığını artırma çalışmaları yaparız.

Google Adwords Yapılandırması

Google arama verilerine dayanan detaylı analizlerimizle Adwords’te başarılı reklam kampanyaları oluşturarak bütçenize paralel olarak maksimum dönüşüm oranını artırırız.

Adwords sertifikalı uzmanlarımız tarafından yönetilen reklam kampanyalarının ölçümlerini düzenli olarak sizinle paylaşarak kampanyanızı sürekli olarak güncel tutarız.

Youtube Kanal Yönetimi

Video çekimi ve video animasyonlarınızı optimize ederek görsel ve yazılı metinlerin yanı sıra, potansiyel müşterilerinize farklı yollardan ulaşmanızı kolaylaştırır ve marka bilinirliğinizi artırırız.

Youtube kanal yönetimi kapsamında abone ve izlenme sayınızı artırma çalışmalarının yanı sıra, videolarınızın daha fazla etkileşim almasını sağlayacak çalışmalar yürütürüz.

Reklam Raporlaması

Dijital pazarlama sürecinin ardından, tüm reklamların ayrıntılı raporlamasını sizinle paylaşırız ve yeniden planlama yaparak reklam performansını artırırız.

Reklam optimizasyonu ile çok düşük bütçeler ayırarak dahi performansınızı iyileştirmenizi ve yeni müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırırız.

Kreatif İşler

Dijital ya da basılı materyaller için, markanızı yansıtan yaratıcı tasarımlar oluşturarak marka bilinirliğini ve değerini artırmaya yönelik çalışmalar yaparız.

Hedef kitlenizin size daha kolay ulaşmasının yanı sıra, müşterilerinizin arama/sitenizi ziyaret etme sıklığının da artmasını sağlarız.

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon ekibimizin oluşturduğu kaliteli ve ilgi çekici videoları, farklı platformlarda yayınlayarak marka değerinizi ve marka bilinirliğinizi artırırız.

Oluşturduğumuz videolar ile hem reklam kampanyalarınızı desteklenmesini hem de web sitesi ziyaretçilerinin sitenizde daha uzun süre vakit geçirmesini sağlarız.

Fotoğraf Çekimi
Profesyonel fotoğraf çekimi çalışması yaparak görsel içeriklerin tamamen özgün, yüksek çözünürlüklü, kaliteli ve yaratıcı olmasını sağlarız.

Yaratıcı ve kreatif fotoğraflar ile markanız daha iyi yansıtıldığı gibi, reklam kampanyalarınız ve dijital içerikleriniz de daha ilgi çekici hale gelir.