Maksimum Web Dijital Pazarlama Ajansı - 10 Yılı Aşkın Tecrübe

Hakkımızda

MAKSİMUM WEB TANITIM VİDEOSU
Hakkımızda

MAKSİMUM WEB

YAZILIM &
REKLAM AJANSI
Sektörünüzü bir mağaza gibi düşünün. Paranızı yatırdınız, tarzı için titizlendiniz ve hiç kimse nerede olduğunuzu bilmiyor. Bu durum web sayfanız için de geçerli.
Mesele sadece güzellik değil. Birinci sayfada değilseniz, yoksunuz!
Peki biz ne yapıyoruz? Kullanıcıların davranışlarını analiz ederek onların sizi bulmasında öncü oluyoruz. Sizinle beraber çalışarak sizi işaret eden içerikler üretiyoruz. Ayrıca sosyal medya yönetimi ile varlığınızı sağlayarak arama motorlarındaki yoğunluğunuzu yönetiyoruz.

Sizi bulduğuna sevinecek herkesin, istediğinde size ulaşmasını sağlıyoruz.
2010 yılından bu yana başta sağlık sektörü olmak üzere web site yazılım-tasarım-içerik üretimi -SEO-sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konularında hizmet veren deneyimli bir ekibiz.
İnternette var olmak ve doğru hedeflerde ilk sıralarda yer almak, dijital reklam kanalları ile (Google Ads, Youtube, Facebook + Instagram) dijital platformlarda bulunmak, hiç şüphesiz ki günümüz rekabet ortamında; ticari başarı, refah ve istikrar için son derece önemli.
Hizmet verdiğimiz alanlarda sayısız projede görev aldık ve birçok projeyi hali hazırda profesyonel anlamda yönetmeye devam ediyoruz. Sağlık sektörü başta olmak üzere, tüm iş ortaklarımıza daha fazla potansiyel müşteri kazandırmaktan gurur duyuyoruz.
Etik değerlere bağlı kalarak teknik anlamda profesyonel bir ekip ile sizlere destek olurken, dijital dünyadaki yenilikleri de yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.
Doktor ve sağlık sektörü deneyimli medikal ekibimiz ile sağlık sektöründe yer alan müşterilerimize gerçek anlamda “dijital güç” sağlamayı taahhüt ediyoruz. Web site yapım ve yönetim sürecinde hasta odaklı yaklaşım ile arama motorlarında kolayca bulunur olmayı sağlıyoruz.
Uzun uzadıya kendimizden ve projelerimizden bahsetmek yerine sizleri referanslarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz ve diyoruz ki:

Dijital dünyada yer almak ya da varlığınızı güçlendirmek, daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için bizim ile sağlam bir adım atmaya ne dersiniz?