BASİT SEO TEKNİKLERİ - Maksimum Web

BASİT SEO TEKNİKLERİ

BASİT SEO TEKNİKLERİ

 Basit web sayfası SEO teknikleri ile kısa sürede arama sayfalarındaki sıralamanızı iyileştirebilir ve ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz, nasıl mı? Haydi başlayalım!

1. Anahtar kelimeler girmeye özen gösterin, içeriği eğlenceli tutun. Arama motoru optimizasyonu anahtar kelimelerle ve sunulan içeriğin kalitesi ile de ilgilidir. Mesela Google, içeriğinizi okuyucularınızın seveceği şekilde hazırlamamız gerektiğini söylüyor. İyi bir seo çalışması için İçeriğin kalitesine odaklanın ve aşırı anahtar kelime kullanmayın siz okuyuca kaliteli bir içerik sunmaya gayret etmelisiniz.

2. SEO araçlarını kullanın. SEO Analiz Araçları kullanarak web sitenizin şuanki durumunu görebilir ve sitenizi arama sonuçlarında öne çıkaracak çalışmalar yapabilirsiniz.

3. Meta tanımlama etiketlerini mutlaka kullanın. Seo içerikleri Meta tanımlama etiketleri arama motoru sonuç sayfalarında gösterildiği için tıklanma oranınızı artırmak adına da önem taşıyor.

4. Google Web Yöneticisi Araçları kullanın. Bu araçlar indekslenen sayfalarınızı, sayfalarınızda karşılaşılan sorunları ve sitenizdeki gizli hacklemeleri size haber verir.